sobota, 01 lipiec 2023 08:19

I Festiwal Trzech Regionów: Pienin, Spisza i Podhala w Ekomuzeum Dziedziny Dunajca

Jest nam niezmiernie miło móc się podzielić dobrą wiadomością. W tym roku Stowarzyszenie Sprężyna – Centrum Edukacji Nieformalnej wraz z członkami i partnerami Ekomuzeum Dziedziny Dunajca, organizuje I Festiwal Trzech Regionów: Pienin, Spisza i Podhala w Ekomuzeum Dziedziny Dunajca.

Festiwal odbędzie się 17 września w Niedzicy na Polanie Sosny. Celem Festiwalu jest zaproszenie mieszkańców naszych regionów i wypoczywających u nas turystów do poznania żywego dziedzictwa Pienin, Spisza i Podhala, na którym działa od 2019 r. trans graniczne Ekomuzeum Dziedziny Dunajca.

Festiwal odbędzie się, dzięki realizacji projektu „Ekomuzeum Dziedziny Dunajca – żywe dziedzictwo Pienin, Spisza i Podhala” z programu Kultura – Interwencje. Edycja 2023, dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury.

Dodatkowym źródłem finansowania tego działania są środki z Narodowego Instytutu Wolności
w ramach programu NoweFIO, w którym Stowarzyszenie Sprężyna – Centrum Edukacji Nieformalnej realizuje projekt „Dziedziny Dunajca – rozwój kapitału społecznego Pienin, Spisza i Podhala”  oraz środki z "Małych Grantów" z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

 

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 – 2030.

 

 

 

 

 

 

Read 636 times