Kalendarz wypraw 2020

1. ŚMIGUDYGU NA JEZIORZE - 13.04.2020 r. Lany Poniedziałek to dobry dzień na wiosenne moczenie wiosła, i nie tylko, w jeziorze. Po świątecznym leniuchowaniu śmigamy na Jezioro Czorsztyńskie rozruszać mięśnie i przygotować się do nadchodzącego, intensywnego sezonu. Bez ogniska i kiełbaski na pewno też się nie obejdzie.
 
2. MAJÓWKA z TURTREKIEM: 1-3.05.2020 r. KLIMKÓWKA - malownicza miejscowość i zbiornik wodny na rzece Ropa w Beskidzie Niskim, na południe od Gorlic.  W planie trasa rowerowa wokół jeziora i wycieczka kajakowa po  zalewie, imprezy grillowe, gry, zabawy i fantastyczny weekendowy czas rekreacji. Doskonała miejscówka (dom 100 metrów od jeziora) dla rodziny z dziećmi i dla wszystkich pragnących spokoju i aktywnego odpoczynku.
 
3. NIDA ZAKRĘCONA: 29-31.05.2020 r. Dawno już nie było nas nad tą piękną rzeką, więc może czas wrócić i odwiedzić stare meandry ? Krótki weekendowy wypad na Ponidzie, stała baza noclegowa (agroturystyka) i dwa etapy spływu Białą Nidą i Nidą właściwą.
 
4. DŁUGI WEEKEND: 11 - 14.06.2020 r.  Powoli zaczynamy już czuć lato i wakacje ! Cztery dni wolnego, można więc przyjechać nawet z drugiego końca Polski i odkryć piękno naszej rodzimej DOLINY DUNAJCA. Trzydniowe pływanko kajakowe Dunajcem na trasie: Waksmund -> Pieniński Przełom -> Jazowsko + wyprawa rowerowa pachnącą nowością Ścieżką Dookoła Jeziora Czorsztyńskiego.
 
5. NOC ŚWIĘTOJAŃSKA 20.06.2020 r. - szukamy Kwiatu Paproci, nocne pływanie po jeziorze, ognisko....
 
6. WAKACJE Z TURTREKIEM:
 
- 29.06 - 05.07.2020 r. ŻUŁAWY WIŚLANE kajakowa wyprawa Nogatem, Szkarpawą, Wisłą Królewiecką, Zalewem Wiślanym, dla rozprostowania nóg zwiedzamy Malbork, Braniewo, Frombork, Kadyny, a na deser odpoczynek w ostatniej wsi Mierzei Wiślanej - Piaski czyli Bałtyk, piaszczyste plaże, smażone rybki i lenistwo :-) 
 
- 27.07 - 02.08.2020 r. traperska wyprawa największą i najdzikszą rzeką nowoczesnej Europy - WISŁĄ, zaczynamy w Wiślicy nad Nidą a kończymy w klimatycznym Sandomierzu, dzika rzeka, dzikie plaże, dzikie biwaki, dzikie życie, dzicy my
 
- 17 - 22.08.2020 r.   jest takie miejsce gdzie od pięknych leśnych rzek aż się roi: GWDA - PIŁAWA - RURZYCA - DOBRZYCA - PŁYTNICA - GŁOMIA. Stacjonarna impreza (dom nad rzeką), codziennie inny odcinek do spłynięcia, a rzek.. do wyboru do koloru !
 
6. ROWEREM PO BESKIDZIE:  wrzesień 2020 r. weekend w górach, klimatyczny domek na końcu świata, pyszne domowe jedzonko, rower i włóczęgi śladem cerkwi, nieistniejących wsi łemkowskich, starych cmentarzysk, potoków i tajemniczych miejsc. 

7. TURBACZ - SYLWESTER Z TURTREKIEM 29-31.12.2020 r. to już tradycja więc nie ma co długo pisać, trzeba być z nami w te ostatnie dni starego roku, bo naprawdę warto.