Załoga TURTREKA

Image
JAREK – Koordynator projektu TURTREK
Moją pasją jest turystyka kwalifikowana, a przede wszystkim wszystko co związane z wodą: dłuższe i krótsze, dalsze i bliższe traperskie wyprawy kajakiem lub kanadyjką, nurkowanie w zimnych lub ciepłych, ciemnych lub przejrzystych morzach, jaskiniach, wrakach całego naszego pięknego świata  (Divemaster PADI, Rec Tec Diver), żeglowanie gdy nadarzy się okazja (sternik jachtowy, instruktor żeglarstwa, ratownik wodny), ale również rower (wyprawy rowerowe, serwis rowerowy), górskie włóczęgi  i całkiem nowa  pasja – kociołkowanie. No i lubię to wszystko wymyślać, organizować, a później realizować. Wierzę w optymistyczną siłę umysłu. Nie lubię gdy ktoś pesymistycznie zakłada, że coś się nie uda!!!   
Image
EWA 
Lubię ludzi, muzykę, swoją pracę, lato, mój rower, podróże małe i duże i aktywność wszelaką – ostatnio z wiosłem w garści na szlakach Turtreka. I bardzo lubię jeść!
Podpisuję się oburącz pod słowami piosenki : „ …rodzina , rodzina – źle kiedy jest, lecz kiedy jej ni ma, samotnyś jak pies!…”                                         
Kocham życie , dobre filmy i siatkówkę (staram się zarazić tą miłością kogo się da i zapraszam na sprężynowe wieczory z piłką siatkową w Maniowach bezustannie).
Nie lubię deszczu, głupoty i narzekania… I mam bardzo pracowitego Anioła Stróża!