2 Rodzinne granie w Śmieciobranie
Subiektywna relacja mamy, a zarazem członka Stowarzyszenia Sprężyna,organizującego zawody: Rodzinne Granie w Śmieciobranie II. Tegoroczne Rodzinne Granie w Śmieciobranie przyprawiło mnie o spory zawrót głowy. A to ze względu na zbieżność dat. Tak się bowiem poskładało, że 20 kwietnia, na kiedy zaplanowaliśmy imprezę, przypadały 5-te urodziny naszej córeczki Natalki. Cóż było począć? Sprawa sama…
