Z duchem na ramieniu
6-7 kwietnia 2019 r. z Gminnego Ośrodka Kultury w Niedzicy wyruszyła grupa miłośników rowerów z Gminy Czorsztyn i Łapsz Niżnych, którzy pod ‘parasolem’ Stowarzyszenia Sprężyna razem z Basią Kazior z Fundacji MILA z Karkowa, rozpoczęli pracę nad opracowaniem pierwszego questu rowerowego podążając nową ścieżką pieszo-rowerową nad Jeziorem Czorsztyńskim. Quest rozpoczyna się w Niedzicy-Zamek (przy zamku)…
