|

Pożyteczne wakacje

W lipcu 2012 roku dzieci z Gminy Czorsztyn wzięły udział w różnorodnych warsztatach w ramach projektu „Pożyteczne wakacje”

Czego doświadczyły?

  • Uczyły się grać w baseball.
  • Spacerowały po lesie, dowiadując się, co kryje otaczająca nas przyroda.
  • Malowały na szkle.
  • Oglądały filmy i tworzyły ZEGARY podczas zajęć ze śmieciosztuki.
  • Jeździły na wyprawy rowerowe
  • Uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym „Bajkowy Zwierzyniec” ,
  • Projektowały i tworzyły klomb kwiatowy (który od tamtej pory cieszy oczy mieszkańców Kluszkowiec)

BYŁO DUŻO ŚMIECHU I ŚWIETNEJ ZABAWY!!!

 

 

Similar Posts

Dodaj komentarz