Przystań Św. Mikołaja w Przełomie Dunajca

W piękną jesienną sobotę, nasz team jak zwykle nie próżnował. Tym razem postawiliśmy na aktywność, współpracę zespołu oraz niesamowite widoki Pienińskiego Parku Narodowego z perspektywy…wody. Płynąc po Dunajcu pontonem nie tylko wspólnie spędzaliśmy czas, ale uczyliśmy się współpracy i wspólnego działania.  Aby bezpiecznie dotrzeć do mety spływu rwącego miejscami Dunajca, musieliśmy skoordynować wiosłowanie i słuchać się nawzajem, co także dostarczało wielu emocji i wrażeń. Przyroda jest nieokiełznanym żywiołem, z którym można poradzić sobie tylko ściśle ze sobą współpracując. My…daliśmy radę!
Wyprawa zorganizowana została w ramach współpracy Stowarzyszenia Sprężyna Centrum Edukacji Nieformalnej oraz  Fundacji Św. Mikołaja w ramach prowadzonej przystani.
Aneta M.
Zdjęcia: Vera Mysnyk

Similar Posts

Dodaj komentarz