Warsztaty kulinarne „Gotowanie kwaśnicy wigilijnej z Podhala”

Mamy pyszne zaproszenie na ostatnie warsztaty z gotowania.
Nasze Stowarzyszenie Sprężyna – Centrum Edukacji Nieformalnej w ramach realizacji projektu „PODZIEL SIĘ SMAKIEM #DziedzinDunajca, serdecznie zaprasza 10.10.2024 r. o godz. 17.00 do siedziby stowarzyszenia na bezpłatne warsztaty z gotowania KWAŚNICY WIGILIJNEJ Z PODHALA.”
Zgłoszenia do udziału w warsztatch są przyjmowane pod numerem telefonu: 512858176. Ilość miejsc ograniczona.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY:-)
Zadanie jest realizowane w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych pn. „Zasmakuj w Małopolsce” w roku 2024. Projekt jest zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Similar Posts

Dodaj komentarz