fbpx

BIESZCZADZKIE WŁÓCZĘGI TURTREKA

LOGO TURTREKA IIKolejna, tradycyjna już wyprawa w Bieszczady. Tym razem nasza baza wypadowa znajdować się będzie w Dolinie Sanu skąd wyruszymy na kajakowe i rowerowe wyprawy po słynnym bieszczadzkim worku oraz nie mniej słynnym bieszczadzkim morzu, odwiedzimy miejsca gdzie wiele lat temu istniały bieszczadzkie wsie, a teraz pozostały już tylko ruiny cerkwi, starych młynów, cmentarze i nieliczne ślady ludzkich siedzib. Wieczorem zapraszamy na spotkania biesiadno – grillowe, gry planszowe, imprezy przy blasku świec, gwiazd i księżyca.

TERMIN: 31.05 – 03. 06.2018 r.

PROGRAM:

31.05.2018 r. czwartek:  przyjazd do naszej bazy w miejscowości Rajskie nad Sanem, wieczorny grill turtreka na dobry początek.

01.06.2018 r. piątek: Stalowym Rumakiem po bieszczadzkim worku – rowerowa wyprawa w górę Doliny Sanu (Pszczeliny – Muczne – Tarnawa Niżna – Stuposiany, trasa ok. 30 km). Szutrowo – asfaltowe drogi wśród lasów, torfowisk, wzgórz i magicznych miejsc pełnych duchów przeszłości tych ziem, opuszczone wsie i stare cmentarzyska.

02.06.2018 r. sobota: Kajakiem po bieszczadzkim morzu – kajakowa wyprawa po Jez. Solińskim, ognisko oraz wodne i słoneczne kąpiele.

03.06.2018 r. niedziela: Dzień leniwca i niestety powrotów do domu.                                    

Do naszej wyłącznej dyspozycji mamy 2 luksusowe domki letniskowe, ogrodzony teren z miejscami parkingowymi bez żadnego uciążliwego sąsiedztwa. Domki położone są nad Sanem z pięknym widokiem na zielone bieszczadzkie wzgórza. Do dyspozycji pokoje 2/3 – osobowe, świeża pościel, łazienka z prysznicem, w pełni wyposażona kuchnia, telewizor, kominek, grill. Zapewniamy kajaki jedno i dwuosobowe, rowery we własnym zakresie lub do wypożyczenia po wcześniejszym uzgodnieniu.

Miejsce to jest świetną bazą wypadową do wędrówek pieszych,  kajakowych i rowerowych po okolicznych wodach, lasach i górach, a jeśli komuś znudzi się rower lub kajak to może zwyczajnie poleniuchować. Doskonałe miejsce na rodzinny weekendowy wypad z dziećmi.

Jeśli chcesz poznać bliższe szczegóły i dołączyć do wyprawy prosimy o kontakt. Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc.

KONTAKT: turtrek@interia.pl

                   https://www.facebook.com/Turtrek

                   tel. 692 237 406